IMG-20220409-WA0011

Sukcesy sportowe uczniów naszej szkoły

Sukcesy uczniów naszej szkoły w biegach przełajowych – wiosna 2022
Z początkiem kwietnia rozpoczęła się rywalizacja międzyszkolna w biegach przełajowych drużynowych i indywidualnych na szczeblu powiatu i rejonu. Uczniowie naszej szkoły dzielnie brali w nich udział bez względu na panujące warunki atmosferyczne i zajęli następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Zawody powiatowe 4-5 kwiecień Brzozów:
III miejsce reprezentacja chłopców klas 4 w składzie: Albert Frydryk, Marcin Paszkaniak, Igor Kędra, Ścibor Marcel, Szmyd Patryk, Dracz Jakub, Konieczko Hubert, Krowiak Patryk, Lubański Filip.
II miejsce reprezentacja chłopców klas 5-6 w składzie: Bocoń Hubert, Fyda Przemysław, Sikora Miłosz, Szczepek Adrian, Szmigiel Wiktor, Szymański Szymon, Wołkowicz Paweł, Wójcik Hubert i Wójcik Jakub
II miejsce reprezentacja dziewcząt klas 5-6 w składzie: Krowiak Milena, Zubel Amelia, Kędra Magdalena, Makarska Oliwia, Fabisiak Emilia, Owsiany Izabella, Szałajko Maja.
II miejsce reprezentacja chłopców klas 7-8 w składzie: Frydryk Huber, Żuber Dawid, Szymon Dudycz, Miszczyszyn Damian, Orzechowski Arkadiusz, Nowak Adam, Żuber Riccardo i Adam Zubel.
III miejsce reprezentacja dziewcząt klas 7-8 w składzie: Gliściak Julia, Ryba Oliwia, Nogaj Aleksandra, Owsiany Wiktoria, Gnatek Lea, Gnatek Julia.
Dodatkowo indywidualnie miejsca na podium zajęli Adam Zubel I m, Krowiak Milena I m, Zubel Amelia II m, Gnatek Lea– III m i Frydryk Albert – III m.
Zawody rejonowe 7 kwiecień Sanok:
VI miejsce reprezentacja chłopców klas 5-6 w składzie: Bocoń Hubert, Fyda Przemysław, Sikora Miłosz, Szczepek Adrian, Szmigiel Wiktor, Szymański Szymon, Wołkowicz Paweł, Wójcik Hubert, Wójcik Jakub.
V miejsce reprezentacja chłopców klas 7-8 w składzie: Dudycz Szymon, Miszczyszyn Damian, Nowak Wojciech, Orzechowski Arkadiusz, Zubel Adam, Żuber Dawid, Żuber Riccardo.
VI miejsce reprezentacja dziewcząt klas 5-6 w składzie: Krowiak Milena, Zubel Amelia, Kędra Magdalena, Makarska Oliwia, Fabisiak Emilia, Owsiany Izabella, Szałajko Maja.
Indywidulnie Adam Zubel zajął I miejsce i wywalczył sobie prawo startu w finale wojewódzkim, Albert Frydryk zajął X miejsce, a Lea Gnatek XII.