Warsztaty_językowe_eraly_stade_2024

Warsztaty językowe w przedszkolu

Nasze przedszkolaki bardzo lubią zajęcia z j. angielskiego. 20 maja br. spotkała ich miła niespodzianka. Wszystkie grupy przedszkolne w naszym przedszkolu odwiedziła lektorka z Early Stage – szkoły językowej dla dzieci i młodzieży. Podczas warsztatów Water Power dzieciom towarzyszyła kropelka wody. Przedszkolaki bawiąc się wspólnie z prowadzącą otrzymały duża dawkę wiedzy na jej temat oraz poznały nowe słówka związane z tematem wody. Były też ciekawe i kreatywne prace plastyczne , a wszystko to w towarzystwie zabawy i dziecięcej radości.
Na koniec nasza lektorka otrzymała od dzieci zaszczytny „Order Uśmiechu” i pamiątkowy dyplom uznania za przeprowadzenie ciekawych warsztatów. Wszystkie dzieci otrzymały natomiast książeczkę z dodatkowymi materiałami, kartę zachęcającą do oszczędzania wody oraz linki do piosenek i zabaw projektowych przygotowanych przez szkołę Early Stage.

Dzieci uczestniczyły w zajęciach z entuzjazmem i radością , a prowadzący zapraszają wszystkich chętnych na regularne kursy językowe do szkoły Early Stage, która działa również na terenie SP nr 1 w Humniskach . Dzieci otrzymają tutaj nie tylko edukację, ale również wspaniałą zabawę. Zachęcamy do skorzystania.
Więcej informacji na earlystage.pl/szkola/brzozow

Elżbieta Sadowska

galeria_zdjec